O nas

ABIMAT jest biurem obsługi budownictwa. Działamy na terenie powiatów oleśnickiego i  oraz milickiego i ostrowskiego. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i nadzorów budowlanych ( kierownik budowy lub inspektor nadzoru ) oraz w zakresie doradztwa i przeglądów technicznych.

Naszą ofertę kierujemy do inwestorów planujących zarówno budowę domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów dla usług, przemysłu i użyteczności publicznej. Oferta usługi przeglądów technicznych jest skierowana do przedsiębiorców i zarządców budynków.

Swoją wiedzę opieramy na bogatym doświadczeniu zdobytym przy współpracy w realizacji obiektów użyteczności publicznej, komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych, w szczególności jednorodzinnych.

Podsumowując – Pomagamy budować

Zapraszam do współpracy

mgr inż. Piotr Potyrała - właścicielMiło nam poinformować, że nasza firma posiada status Profesjonalnego Sprzedawcy Oferteo,

a nasze usługi zostały nagrodzone tytułem "Najlepsi 2017"

Bierzemy udział w projekcie dobrebudowanie.pl - inicjatywie, która ma pomóc każdemu, a w szczególności niedoświadczonemu inwestorowi, na drodze do własnego domu.

Znajdziesz nas na podstronie: www.dobrebudowanie.pl/polecani-kierownicy-budowy.html